Nowa odsłona programów z linii Wapro!
          Od października dla naszych klientów będzie dostępna wersja 8.20

 

Program komputerowy WF-Fakturka został stworzony z myślą o niewielkich firmach, które wystawiają maksymalnie kilkaset faktur w ciągu miesiąca. Stanowi niezwykle przydatne narzędzie do fakturowania. Ograniczenie funkcjonalności dostępnych w WAPRO WF-Fakturka do minimum pozwoliło uczynić go oprogramowaniem przejrzystym i łatwym w obsłudze nawet dla laika.

Czytaj więcej

Program WF-Mag dla Windows przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności.

Czytaj więcej

Mimo nazwy brzmiącej w pierwszym momencie dość skomplikowanie, system Księga podatkowa i ryczałt WAPRO WF-KaPeR dla Windows został zaprojektowany po to, aby ułatwiać przedsiębiorcom prowadzenie działalności gospodarczej. Umożliwia proste prowadzenie księgowości , a także ewidencji środków trwałych.

Czytaj więcej

WF-Fakir to program przeznaczony do obsługi transakcji finansowych i księgowych w firmach. Może być stosowany zarówno jako niezależny program jak i część składowa systemu zarządzania firmą. WF-Fakir posiada wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenia księgowości zgodnie z przepisami prawa.

Czytaj więcej

Wapro WF-Gang: kadry i płace PROGRAM WF-Gang to system kadrowo-płacowy wspomagający pracę działów kadrowych oraz kontrolę kwestii płacowych w firmach z sektora handlowego, produkcyjnego i usługowego, a także jednostkach budżetowych. WF-Gang jest elastycznym narzędziem pracy.

Czytaj więcej

Dobre zarządzanie to zarządzanie skuteczne, a żeby mogło ono takie być niezbędne jest posługiwanie się odpowiednią aplikacją, która pomoże usystematyzować informacje, posegregować dane i ujednolicić cały proces. Jedna z możliwości to wybór programu oferowanego przez firmę Wapro - wf-best, który umożliwia prowadzenie ewidencji i kontrolę nad środkami trwałymi będącymi w posiadaniu firmy.

Czytaj więcej

XXI wieku to era nowych technologii, które pojawiają się w zaskakującym często tempie. Ich użycie rewolucjonizuje sposób, w jaki funkcjonujemy na co dzień, mając natychmiastowy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji. Zmienia się także środowisko, w jakim działają firmy, nie tylko o zasięgu globalnym ale także małe i średnie przedsiębiorstwa, oferujące swoje usługi i wyroby na lokalnych rynkach.

Czytaj więcej

Program Asseco WAPRO powstał z myślą o wspieraniu przedsięwzięć mniejszych firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Cały program pomaga w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, wspiera działania księgowe czy zarządzanie sprzedażą, w zależności od wybranego przez przedsiębiorcę modułu. 

Czytaj więcej

Program komputerowy WAPRO WF-CRM został zaprojektowany z myślą o potrzebach firm, związanych ze sprawnym zarządzaniem relacjami z klientami. Jego zadaniem jest wspieranie i optymalizacja procesów biznesowych w zakresie pozyskiwania nowych kontaktów i utrzymywania dotychczas zbudowanych relacji z klientami na satysfakcjonującym dla obu stron poziomie.

Czytaj więcej

 

URZĄDZENIA

Elzab

Emar

Posnet

Novitus

KONTAKT

Imag Dariusz Biliński

ul. Zgoda 14/5

60-128 Poznań

tel. 61 867 22 81